Informacje organizacyjne

Rozpoczęcie konferencji

 

Testwarez 2014 rozpocznie się 29 września o godzinie 9 (warsztaty) lub o godzinie 12 (konferencja). Rejestracja uczestników będzie otwarta od godziny 8. Konferencja rozpocznie się w Centrum Konferencyjnym Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego (Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98, obok Centrum Nauki Experyment).

 

Transport na terminal promowy

 

Przejazd uczestników z PPNT na terminal promowy odbędzie się podstawionymi autokarami. Graniczna godzina odjazdu autokarów z PPNT to 17:30. Wszystkie osoby, które zamierzają kontynuować udział w konferencji na promie, muszą znaleźć się na terminalu Stena Line (Gdynia, ul. Kwiatkowskiego 60) do godziny 18:00.

 

Bagaże uczestników

 

Ponieważ wyjazd autokarami na terminal promowy nastąpi bezpośrednio po zakończeniu pierwszego dnia konferencji, pojazdy zostaną podstawione już rano podczas rejestracji, tak aby umożliwić uczestnikom pozostawienie bagażu w bagażnikach.

 

Dokument tożsamości

 

Przypominamy, że ze względu na procedury związane z przekraczaniem morskiej granicy państwa, wszyscy uczestnicy konferencji będą musieli wylegitymować się na terminalu promowym dowodem osobistym lub paszportem. Prosimy zabrać ze sobą dokument.

 

Parking przy terminalu

 

Przy terminalu promowym znajdują się publiczne miejsca parkingowe, więc osoby podróżujące własnym samochodem mogą go zaparkować w pobliżu na czas rejsu.

 

Nocleg na promie

 

W nocy z 29 na 30 września wszyscy uczestnicy mają zapewnione zakwaterowanie w kabinach dwuosobowych na promie MF Stena Vision.

 

Zakończenie konferencji

Testwarez 2014 zakończy się 30 września na promie MF Stena Vision. Zgodnie z rozkładem, prom przypływa do portu w Gdyni o godzinie 19:30. Po zejściu z promu uczestnicy muszą zorganizować sobie dalszą podróż we własnym zakresie. Terminal promowy od centrum miasta i dworca kolejowego w Gdyni dzieli około 5 km. Znajdują się przy nim przystanki komunikacji miejskiej i postój taksówek.


Warning: Illegal string offset 'echo' in /home/sjsi2/ftp/domains/prev.testwarez.pl/wp-content/themes/social/library/extensions/custom-field-series.php on line 79

Comments are closed.

Organizator